Torrentové stránky pre rok 2018

Alternatíva k Skype pre správy, videohovory a video konferenčné hovory
1. januára 2018
Úprava PDF zadarmo
Úprava PDF súborov zadarmo
14. januára 2018
Alternatíva k Skype pre správy, videohovory a video konferenčné hovory
1. januára 2018
Úprava PDF zadarmo
Úprava PDF súborov zadarmo
14. januára 2018
V tomto článku sme pre vás vybrali tie najlepšie torrentové stránky, ktoré môžete využiť na sťahovanie rôzneho obsahu ako sú filmy, hry, programy a e-knihy. Niektoré z týchto stránok nemusia byť prístupné z vašej momentálnej polohy, nakoľko sú blokované vládami alebo vaším poskytovateľom internetu a v takýchto prípadoch odporúčame použiť VPN. VPN odporúčame používať vlastne stále, nakoľko sú torrenty verejné a môže vás hocikto sledovať. Dobre šifrovaná VPN je vynikajúci nástroj ako nikomu neukázať, čo práve sťahujete. Na sťahovanie torrentov potrebujete BitTorrent klienta a zoznam tých najlepších si môžete prezrieť tu.

Ak nejaké z odkazov nebudú funkčné, dajte nám prosím vedieť na našom Facebooku, ďakujeme!

Tento článok vznikol pre čisto akademické účely. V niektorých krajinách (vrátane Slovenska) je obsah tejto stránky ilegálny. Čudo nezodpovedá za nesprávne používanie a problémy spôsobené používaním obsahu.

Torrent portál 2018

The Pirate Bay
TPB vnikli v roku 2003 a bolo okolo nich už naozaj veľa rozruchu. Jedná sa o jeden z najväčších portálov a aj po jeho vypnutí tu stále existuje vďaka komunite, ktorá obnovuje archívy a pridáva nový obsah. Nájdete tu prakticky všetko. Sťahovať môžete pomocou magnet odkazom alebo si torrent súbor stiahnete priamo do počítača.


Zooqle
Vyznačuje sa hlavne jednoduchým používateľským rozhraním, kde veľmi rýchlo nájdete čo chcete. Pokiaľ chcete, môžete si vytvoriť účet, kde budete musieť vyplniť emailovú adresu, používateľské meno a heslo. Nájdete tu TV seriály a filmy.


1337X
Veľmi populárny portál medzi používateľmi v Anglicku (vieme, že je tam veľa Slovákov, Čechov a Poliakov :D ) a zoskupuje v sebe tie najväčšie databázy torrentov ako sú napr. torrentz alebo torrentdb. Celý portál je poháňaný komunitou a nájdete tu úplne všetko.


TorrentDownloads
Stránka má príjemný dizajn a takisto sa venuje takmer všetkému, čo sa dá stiahnuť. Nájdete tu aj naozaj staré kúsky, či už z filmového alebo softvérového priemyslu. Portál je blokovaný väčšinou internetových poskytovateľov a sám vás bude nabádať, aby ste si zaobstarali dobrú VPN.


RARBG
Portál bol založený v roku 2008 a má návštevnosť cez 500 000 ľudí denne. Má pomerne slušnú ochranu proti robotom a pod., nakoľko vás pri podozrivej aktivite vyzve, aby ste zadali overenie a pod. Nájdete tu všetky obľúbené kategórie.


LimeTorrents
Po problémoch najväčších hráčov ako sú The Pirate Bay, Kickass Torrents a Torrentz sa vyšvihli a dnes sú jeden z najpoužívanejších portálov na svete. Majú slušnú databázu torrentov a majiteľ zakladá ďalšie podobné služby. Nájdete tu všetky obľúbené kategórie.


Torrentz2
Jedná sa o vyhľadávač, ktorý berie torrenty z viac ako 60tich portálov. Kategórie tu nenájdete, ale skúste napísať, to čo hľadáte do vyhľadávacieho poľa.


YTS.AG
Ďalší portál z drvivej väčšiny venovaný filmovému obsahu, kde si viete stiahnuť filmy a seriály v tej nevyššej možnej kvalite. Niektoré odkazy z času na čas nefungujú, musíte byť trpezlivý.


KickAss Torrents (KAT)
Po zatknutí údajného majiteľa tohto portálu v auguste roku 2016 sa portál prepadol na dno, no v decembri 2016 sa ho znova chopili bývalí moderátori a pokúšajú sa o návrat na scénu s časťou databázy, ktorú stále dopĺňajú.


EZTV.AG
Na tomto portály nájdete prevažne televízne programy v HD a FullHD kvalite, ktoré nikde inde nenájdete, nakoľko sa ich obsah „vďaka“ niekdajším problémom nedistribuuje do ďalších vyhľadávačov.


Dúfame, že vám príspevok pomohol, šírte ho medzi svojimi priateľmi a ďakujeme za návštevu nášho blogu.