Skracovač internetovej adresy dostupný zadarmo

Čo je to ray tracing?
Ray Tracing, čo to je?
30. marca 2018
Čudo Game Division 8. 4. 2018
9. apríla 2018
Čo je to ray tracing?
Ray Tracing, čo to je?
30. marca 2018
Čudo Game Division 8. 4. 2018
9. apríla 2018
So skracovačmi internetových odkazov (URL) sa stretnete hlavne na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram a Twitter), kde slúžia hlavne na sprehľadnenie príspevku, rýchlejšie zdieľanie a vo veľa prípadoch ponúknu aj informácie o klikoch na daný odkaz, čo je zase benefit pre tých, čo odkaz vytvorili a chcú sledovať jeho konverziu (agentúry zaoberajúce sa marketingom a optimalizáciou). Samozrejme ide v prvom rade o prehľadnosť, takže v tomto krátkom zozname nájdete zopár užitočných skracovačov internetových adries (URL Shortener), ktoré sú dostupné zadarmo.

Funkciami najlepšie vybavený skracovač adries dostupný zadarmo - cutt.ly

Bitly.com
Asi najpoužívanejší skracovač internetových adries, ktorý vám ponúkne možnosť sledovania štatistík ako aj ukladanie do záložiek.


TinyURL.com
V minulosti najpoužívanejší nástroj na skracovanie odkazov, ktorý má o niečo dlhšie generované adresy ako Bit.ly, no na druhej strane si môžete adresu (znaky v adrese) upraviť podľa seba.


Cutt.ly
Výborný nástroj na skracovanie odkazov, ktorý v sebe zahŕňa aj výbornú analýzu kliknutí na odkaz. Pravdepodobne to najlepšie, čo zadarmo môžete nájsť.


SDU.sk
Po registrácií sa zadarmo dostanete k analytickým dátam o vašom skrátenom odkaze, k ich pohodlnému spravovaniu a aj k úprave skráteného odkazu. Bez registrácie "len" skráti odkaz.


AdF.ly
Chcete skrátiť odkaz a ešte si pritom aj zarobiť, určite siahnite po adf.ly. Analytika a účet v službe je povinnosť.


Bit.do
Jednoduchý nástroj, ktorý vám povolí upraviť skrátenú adresu a sledovať štatistiky bez nutnosti registrácie atď. Nevýhodou môže byť to, že sledovať štatistiky môže hocikto, kto vie ako služba funguje.


T2M.io
Zadarmo dostupné funkcie plne stačia na skrátenie odkazu. Ak by ste potrebovali plnú analytiku a iné vychytávky, budete si musieť zaplatiť.


Dúfame, že vám príspevok pomohol, šírte ho medzi svojimi priateľmi.